جدیدترین اخبار در زمینه های مختلف

اشملزر: عملکرد دورتموند شبیه جوک بود

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.

اشملزر: عملکرد دورتموند شبیه جوک بود

دسته بندی : معلم تاریخ : دوشنبه 11 دسامبر 2017

مدافع بورسیادورتموند به انتقاد از بازیکنان این تیم و عملکرد زردپوشان برابر وردربرمن پرداخت.

به‌ نقل ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از بیلد، نمایش ضعیف بورسیادورتموند در ادامه‌ این فصل بوندسلیگا با شکست برابر وردربرمن ادامه‌ یافت تا بحران در دورتموند ادامه‌ داشته باشد.

مارسل اشملزر، مدافع بورسیادورتموند با انتقاد از عملکرد بازیکنان این تیم برابر وردربرمن، گفت‌: عملکرد ما در این مسابقه چیزی شبیه به جوک بود. به این شکل نباید بازی کرد. این عملکرد اصلا در حد و اندازه‌های تیمی هم‌چون بورسیادورتموند نیست. متاسفانه یک بازی دیگر را از دست دادیم و حالا ۱۳ امتیاز از بایرن مونیخ عقب هستیم. ما نباید فقط باید حرف بزنیم، وقت عمل فرا رسیده است. مردم از شنیدن حرف‌های تکراری ما خسته شده‌اند. هواداران این حق را دارند که از ما ناراحت باشند، چون هیچ تغییری را در تیم حس نمی‌کنند. اصلا متوجه نشدم چرا باید چنین اتفاقی رخ دهد. در هر مسابقه عملکرد ما برای پیروزی خوب است،  ولی به یک‌باره همه چیز را از دست می‌دهیم و این همان چیزی است که برابر وردربرمن هم اتفاق افتاد.

او در پایان صحبت‌هایش و در پاسخ به این پرسش که آیا پیتر بوش از سمت خود اخراج می‌شود یا خیر؟ اظهار کرد: من اطلاعی از این موضوع ندارم و باشگاه باید در مورد بوش تصمیم گیری کند. در رختکن بعد از بازی همه ناراحت بودند و هیچ کس تعادل نداشت. باید این شرایط را بررسی کنیم تا تصمیم خوبی بگیریم.

بورسیادورتموند از لیگ قهرمانان اروپا هم حذف شده است و باید در ادامه‌ در رقابت‌های لیگ اروپا شرکت کند.

انتهای پیام