جدیدترین اخبار در زمینه های مختلف

فرمانده کل سپاه پاسداران: عظمت انقلاب ایران نتیجه عمل به قرآن است

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.


کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

سردار محمد علی جعفری چهارشنبه شب در مراسم آغاز هفتمین دوره مسابقات قرآن خانواده های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مشهد افزود: علت استمرار توسعه، پیشرفت و عظمت ایران در منطقه و معرفی آن به جهان حاصل جهاد و مبارزه با استکبار و ظلم است.
او اظهار کرد: امروز اوج مبارزات جبهه مقاومت اسلامی با دشمنان اسلام است و نتیجه عمل به آیات جهادی و استکبارستیزی قرآن، پیروزی های پی در پی جبهه مقاومت و شکست مداوم دشمنان اسلام است.
او با بیان اینکه در عرصه داخلی در استقرار عدالت، اخلاق اجتماعی، معیشت، مسایل اخلاقی و فرهنگی جامعه موفق نبودیم گفت: اگر موفق شویم به همه دستورات الهی به صورت جامع و کامل عمل کنیم بسیاری از این مشکلات هم رفع می شود و به برکت همین جلسات و انس با قرآن و عمل به آن اگر درست حرکت کنیم در مسائل داخلی نیز موفق می شویم.
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: درون مسلمانان یک جریان کافر، منافق و منحرف پیدا شده که در مقابل انقلاب اسلامی و حق می جنگد و مدافعان حرم را به شهادت می رساند و باعث خشنودی صهیونیستها می شود.
او اظهار کرد: داعشی ها هم همانند منحرفان صدر اسلام حافظ قرآنند، در صدر اسلام هم خوارج که بزرگترین ضربه را به اسلام زدند و با حضرت امام علی (ع) جنگیدند، حافظ قرآن و قرآن خوان بودند ولی به دست همین افراد انحراف در اسلام ایجاد شد.
او گفت: حفظ قرآن، انس با قرآن، خواندن و قرائت قرآن خوب و لازم است مشروط به اینکه به حرف ولی فقیه نیز گوش بدهیم و به آن عمل کنیم.
سردار جعفری با بیان اینکه همه مردم آماده پیروی از ولایت فقیه هستند افزود: تمام تشکیلات حاکمیتی باید تدابیر و فرامین رهبر معظم انقلاب را بگیرند و آن را اجرا کنند.
او اظهار کرد: مسئولان اجرایی کشور باید همت کنند و در مسیر اجرای تدابیر و فرامین رهبر معظم انقلاب حرکت کنند تا مرحله چهارم انقلاب نیز تشکیل شود.

*حضور 699 نفر در مسابقات قرآن خانواده های سپاه
مسئول سازمان فرهنگی خانواده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز در باره این مسابقات به خبرنگار معلم تهران گفت: شرکت کنندگان در هفت رشته قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، مفاهیم سطح یک و 2، حفظ 10 جزء، حفظ 20 جزء و حفظ کل قرآن با همدیگر به رقابت می پردازند.
او افزود: در این مسابقات 301 نفر از همسران، 193 نفر از دختران و 205 نفر از پسران کارکنان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با هم رقابت می کنند.
او اظهار کرد: این مسابقات تا روز جمعه هفدهم آذر ماه ادامه دارد.
در این مراسم از مادر 2 شهید مدافع حرم، شهیدان سید مجتبی و سید اسماعیل حسینی قدردانی شد.
کانال تلگرام معلم تهران خراسان رضوی به نشانی telegram.me/irnamashhad برای دسترسی و دریافت سریع اخبار منتخب در همه حوزه های خبری و تصویری فعال است.
خبرنگار: مصطفی نخعی ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدم
7507/ 6053

انتهای پیام /*