جدیدترین اخبار در زمینه های مختلف

نامه ملی‌پوشان هندبال به وزیر ورزش: رحیمی می‌تواند نور امیدی به دل جوانان آینده‌دار باشد

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
لطفا یک افزونه تاریخ نصب کنید.

بعد از علنی شدن استعفای علیرضا رحیمی رییس فدراسیون هندبال، ملی‌پوشان این رشته نامه‌ای به وزیر ورزش و جوانان نوشتند و خواستار بازگرداندن رحیمی به فدراسیون هندبال شدند.

به نقل ایسنا، ملی‌پوشان هندبال بعد از علنی شدن استعفای علیرضا رحیمی رییس فدراسیون هندبال، نامه‌ای به وزیر ورزش و جوانان مبنی بر ادامه حضور رحیمی در ریاست این فدراسیون نوشتند. متن نامه به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر سلطانی‌فر

مقام محترم وزارت ورزش و جوانان

با سلام و احترام

به استحضار می‌رساند متاسفانه در شرایطی که جامعه هندبال بعد از مدت‌ها بی‌ثباتی در مسیر آرامش و برنامه‌ریزی قرار گرفته بود و با تعامل مدیران، بازیکنان و سایر عوامل و انگیزه فراوان آنان، نور امیدی در حال تابش به این مجموعه بود. متاسفانه خبر استعفای آقای رحیمی، مدیر توانمند و دلسوز و شناخته شده، چه در داخل و چه در خارج از کشور، آب سردی بود بر پیکره جامعه هندبال، علل و عوامل این استعفاها بارها و بارها در رسانه‌ها اعلام شده که بی‌تردید خود حضرتعالی نیز در جریان قرار گرفته‌اید.

جناب آقای دکتر سلطانی‌فر

مستحضرید مدیری همچون آقای با سابقه درخشان در مدیریت و جایگاه و کرسی‌های ویژه، ایشان در آسیا و جهان و وجاهت ایشان نزد مقامات کنفدراسیون آسیا و جهان بر کسی پوشیده نیست. پذیرش این استعفا یعنی پایان هندبال، رشته‌ای المپیکی و جذاب. ما بازیکنان تیم ملی مصرانه از حضرتعالی به عنوان متولی ورزش خواستار ورود قاطعانه به این موضوع هستیم. تصمیم اثرگذار حضرتعالی برای بازگرداندن آقای رحیمی می‌تواند نور امیدی به دل جوانان آینده‌دار باشد و می‌تواند ملی‌پوشان را که با ۱۱ لژیونر بالاترین تعداد لژیونرها در تمام رشته‌های ورزشی ایران را دارد کمک نموده تا حضور قدرتمندانه‌ای چون گذشته در مسابقه‌های آسیایی و جهانی داشته باشند. به امید دستیابی به نتیجه‌ای مطلوب و سربلندی آن وزارت.

جمعی از ملی‌پوشان هندبال

انتهای پیام